Overslaan naar inhoud

Inrichting nieuw kantoor voor 

Hybride Werken bij Kia

Kia referentie

Bij KIA hebben we gezorgd voor de inrichting van hun vergaderzalen met schermen en met tools voor videoconferencing en draadloos presenteren. In sommige zalen hebben we nieuwe LG 65″ of 86″ schermen gemonteerd, in ander zalen hebben we hun bestaande schermen gerecupereerd. Daarnaast werd bezoekersregistratie software voorzien voor een professioneel onthaal van hun bezoekers.

Logitech Rally Bar

Logitech Videoconferencing

We kozen voor Logitech Rally Bar, een alles-in-één videovergadersysteem (microfoon + speaker + camera) met een geweldige beeldkwaliteit, waarbij de camera zich automatisch richt op de mensen die aan het woord zijn. De Rally Bar kan in BYOM of in Appliance mode geconfigureerd worden.

MEER OVER VIDEOCONFERENCING

Barco Clickshare Draadloos Presenteren

We kozen voor Barco Clickshare Conference CX-20. Clickshare Conference  is een draadloos videoconferentiesysteem voor hybride vergaderingen. Het werkt als een centrale hub en verbindt uw laptop met de audio- en videoapparatuur in de vergaderruimte, zodat u uw vergadering in minder dan 7 seconden kunt starten met slechts één klik via de ClickShare Button of App.

MEER OVER DRAADLOOS PRESENTEREN

Draadloos presenteren Barco Clickshare
Joan bezoekersregistratie

Joan Bezoekersregistratie

Joan Visitor Management is een gebruiksvriendelijke oplossing voor bezoekersbeheer waarmee alle bezoekers zelf kunnen inchecken, eventueel met behulp van een QR-code. Via mail en/of sms wordt de host automatisch verwittigd wanneer hun bezoeker is aangekomen. Bezoekers kunnen ook moeiteloos uitgenodigd worden door integratie met je dagelijkse bedrijfsagenda (Google, Office 365, Exchange, etc.) of via de Joan Portal zelf.

Bij KIA werd een Samsung tablet in een tafeltablethouder geplaatst. KIA koos ervoor om geen gebruik te maken van de mogelijkheid tot badgeprinting en er hoeft ook geen document ondertekend te worden tijdens het registratieproces. 

MEER OVER BEZOEKERSREGISTRATIE

Logitech Tap Scheduler Room Booking Displays

KIA koos voor de Logitech Tap Scheduler als Room Booking displays. 

8 vergaderzalen werden hiermee uitgerust en gekoppeld met de Microsoft 365 resource kalender van de ruimte. Van zodra je de gang met de vergaderzalen betreedt kan je al meteen zien welke ruimtes vrij of bezet zijn. Alle reservaties worden weergegeven op het schermpje en je kan ook vanaf de Tap Scheduler zelf de ruimte boeken. Ideale keuze als je al gebruik maakt van Microsoft Teams Rooms licenties voor de video conferencing apparatuur in de ruimte.

MEER OVER ROOM BOOKING DISPLAYS

 Meer weten?

Wil je meer informatie over onze slimme kantooroplossingen, een demo of een offerte? 

Neem contact op met ons en we helpen je graag verder

DEMO AANVRAG​​​​​​EN

Meer over deze oplossingen

Bezoekersregistratie

Bezoekersregistratie


Bezoekers digitaal aanmelden biedt enorme voordelen voor zowel het bedrijf als de bezoekers. NIS2/GDPR/AVG compliant.

Videoconferencing

Videoconferencing


 Videoconferencing voor vergaderzalen. Perfecte audio- en beeldkwaliteit voor alle deelnemers.

Draadloos presenteren

Draadloos presenteren


Draadloos presenteren in vergaderzalen - weg met alle kabels en zorgen. Voor Windows, Android & Apple toestellen.

Room booking displays

Room Booking Displays


Room Booking schermpjes zorgen voor een up-to-date overzicht van de bezetting van je vergaderzalen. Bekabeld of op batterij.

Displays

Displays


Moderniseer uw kantoor met presentatieschermen en breng je vergaderzaal naar de next level met interactieve touchdisplays.

Blijf op de hoogte met de IKANDA Nieuwsbrief

Wij respecteren jouw privacy. Jouw gegevens worden vertrouwelijk behandeld.


Thanks for registering!