Overslaan naar inhoud

Video conferencing en draadloos presenteren bij Centrum Ganspoel

Centrum Ganspoel wou graag zijn vergaderzalen en cursuslokalen moderniseren door middel van schermen, video conferencing en draadloos presenteren. Op basis van een voorafgaand plaatsbezoek heeft IKANDA aangeraden om te kiezen voor LG schermen en het video conferencing systeem van Yealink.

Yealink Videovergaderen

4 vergaderzalen werden uitgerust met de Yealink A40-031, een complete videoconferencing oplossing bestaande uit een meetingbar, afstandsbediening en touch panel. 

De MeetingBar A40 is een krachtige all-in-one videobar met dubbele 48MP camera’s, AI-gestuurde functies zoals Auto Framing en Speaker Tracking, en hoogwaardige audio via een 8-microfoon array en stereo speakers.

De VCR11 afstandsbediening voor eenvoudige bediening zonder het touchscreen te gebruiken.

Het CTP25 touch panel is een intuïtieve 10.1" bedieningsconsole waarmee je vergaderingen kunt starten, camera’s kunt bedienen en instellingen kunt aanpassen. De CTP25 wordt via één kabel verbonden met de A40, wat zorgt voor een nette en eenvoudige installatie.

Deze combinatie biedt een gestroomlijnde en professionele vergaderervaring, compatibel met Microsoft Teams Rooms en andere platformen.


Meer over Yealink Videovergaderen

Yealink Draadloos presenteren

De Yealink A40 MeetingBar vormt samen met de PA20 presentatiebutton en VCM36 uitbreidingsmicrofoon de ideale oplossing voor draadloos presenteren.

De Yealink PA20 is een compacte BYOD presentatieknop die je via USB (Type-A of Type-C) aansluit op je laptop. Hiermee kun je draadloos content delen op het scherm, zonder software of kabels. De PA20 ondersteunt 4K/30fps video en Wi-Fi 6, wat zorgt voor een snelle, stabiele en haarscherpe presentatie-ervaring.

De Yealink VCM36 is een draadloze uitbreidings microfoon die het audiobereik van de A40 MeetingBar aanzienlijk vergroot. Dankzij de ruisonderdrukkingstechnologie en de 3-microfoon array, wordt alle spraak helder en natuurlijk opgevangen, zelfs in grotere ruimtes of bij grotere groepen deelnemers. 

Deze combinatie zorgt voor uitstekende beeld- en geluidskwaliteit én de flexibiliteit om eenvoudig draadloos te presenteren.


Meer over Yealink Draadloos presenteren

LG schermen

LG Non-touch schermen

2 vergaderzalen in Centrum Ganspoel werden voorzien van LG 65 inch schermen die op een verplaatsbaar karretje gemonteerd werden zodat het scherm verplaatst kan worden binnen de ruimte. In de 2 grote zalen werden LG 98inch schermen aan de muur gehangen.

IKANDA kiest voornamelijk voor de LG UL3J-serieeen reeks hoogwaardige 4K Ultra HD signage displays, ontworpen voor professioneel gebruik in vergaderruimtes, onderwijsinstellingen en commerciële omgevingen. Dankzij het webOS 6.0 platform en ingebouwde Wi-Fi bieden deze schermen een krachtige en gebruiksvriendelijke oplossing voor het tonen van presentaties, informatie of reclame.

Ze zijn beschikbaar in verschillende formaten, zijn niet reflecterend, hebben een hoge helderheid en een grote kijkhoek in alle richtingen (178°).  Deze schermen zijn geschikt voor 16/7 of 24/7 gebruik waarmee je draadloos content kan casten via Android of Windows devices.  Deze schermen zijn ook zeer geschikt voor digital signage en voor videoconferencing.


Meer over LG non-touch schermen

Meer weten?

Wil je meer informatie over onze slimme kantooroplossingen, een demo of een offerte? 

Neem contact op met ons en we helpen je graag verder


DEMO AANVRAG​​​​​​EN

Blijf op de hoogte met de IKANDA Nieuwsbrief

Wij respecteren jouw privacy. Jouw gegevens worden vertrouwelijk behandeld.


Thanks for registering!